Jak zlecać?

Prześlij dokumenty do bezpłatnej wyceny.
Wyślij e-mail, faks lub skorzystaj
z naszego FORMULARZA on-line!

W ciągu 20 minut otrzymasz BEZPŁATNĄ WYCENĘ, z atrakcyjną ceną i szybkim terminem realizacji!
Wypełnij tylko formularz zlecenia
i czekaj na gotowe tłumaczenie.

Obejrzyj cennik


 

 

 


Aktualności

Obsługa konferencji "Demokracja w szkole"
27.07.2012

Miło nam poinformować, że 9 lipca br. obsługiwaliśmy jednodniową konferencję Letniej Akademii „Demokracja w szkole”. Miała ona postać dwujęzycznego (angielsko-rosyjskiego) seminarium i odbyła się w Warszawie.

Organizowana we współpracy Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ośrodka Rozwoju Edukacji, Rady Europy i Europejskiego Centrum Wergelanda trzecia już edycja Letniej Akademii poświęcona była edukacji obywatelskiej i edukacji o prawach człowieka. Projekt adresowano do edukatorów przede wszystkim z państw objętych programem Partnerstwo Wschodnie. Konferencję otworzyła część oficjalna, po której rozpoczęły się zajęcia warsztatowe w czterech panelach dyskusyjnych: „Edukacja obywatelska i edukacja o prawach człowieka”, „Demokracja w kierowaniu szkołą”, „Partnerstwa na rzecz trwałej demokracji” oraz „Rozwój zawodowy nauczycieli na rzecz trwałej demokracji”.

Nasza firma oprócz oddelegowania dwóch tłumaczy kabinowych dostarczyła zarówno nagłośnienie, jak i kabiny do tłumaczeń symultanicznych wraz z niezbędnymi akcesoriami w postaci odbiorników słuchawkowych.