Jak zlecać?

Prześlij dokumenty do bezpłatnej wyceny.
Wyślij e-mail, faks lub skorzystaj
z naszego FORMULARZA on-line!

W ciągu 20 minut otrzymasz BEZPŁATNĄ WYCENĘ, z atrakcyjną ceną i szybkim terminem realizacji!
Wypełnij tylko formularz zlecenia
i czekaj na gotowe tłumaczenie.

Obejrzyj cennik


 

 

 


Aktualności

Uruchomienie strefy partnerskiej
19.11.2012

Miło nam poinformować, że dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy nowe rozwiązanie ułatwiające dostęp do wszystkich dokumentów oraz tłumaczeń, szczegółów zleceń oraz podglądu faktur i płatności za usługi. Umożliwia to uruchomiona przez nas strefa partnerska, dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. Mniej formalności, szybki dostęp do informacji i pełna kontrola nad finansami to tylko kilka przykładów korzyści płynących z tego rozwiązania.

Dodatkową zaletą nowego systemu obsługi zleceń on-line jest jego niezawodność. Za przykład niech posłuży ostatnia ewakuacja naszego budynku na kilka dni w związku z awarią przy budowie metra. Mimo braku dostępu do biura wszystkie zlecenia były przyjmowane i realizowane na bieżąco. Dzięki strefie partnerskiej ta niespodziewana sytuacja nie sprawiła nam żadnych trudności, a klienci mogli być obsługiwani bez przeszkód.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszego nowego systemu on-line! Więcej szczegółów uzyskają Państwo w biurze obsługi klienta.