Jak zlecać?

Prześlij dokumenty do bezpłatnej wyceny.
Wyślij e-mail, faks lub skorzystaj
z naszego FORMULARZA on-line!

W ciągu 20 minut otrzymasz BEZPŁATNĄ WYCENĘ, z atrakcyjną ceną i szybkim terminem realizacji!
Wypełnij tylko formularz zlecenia
i czekaj na gotowe tłumaczenie.

Obejrzyj cennik


 

 

 


Nasi klienci

ATET Euro – Tłumacze działa na rynku od 2000 roku. Przez ten czas mieliśmy przyjemność współpracować z klientem indywidualnym, korporacyjnym, jak również i instytucjonalnym.
Polecają nas:

 

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.

Współpracujemy od 2006 roku. Do obowiązków firmy ATET należy tłumaczenie tekstów magazynów „Tchibo. Co tydzień w nowym świecie” wydawanych dla rynku polskiego, a także korekta magazynów na etapie przygotowywania do druku w plikach formatu PDF. Ponadto firma ATET tłumaczy dla firmy Tchibo Warszawa także inne materiały dotyczące produktów nieżywnościowych Tchibo sprzedawanych na rynku polskim, takie jak np. materiały promocyjne w punkcie sprzedaży, opisy materiałów na cenówkach, a także instrukcje wewnętrzne, dotyczące wystroju sklepów Tchibo na każdy tydzień. Firma ATET dokonuje także korekty materiałów reklamowych i informacyjnych dla sklepów Tchibo dostarczanych w formie plików PDF. Dzięki profesjonalizmowi i wysokiemu zaangażowaniu firmy ATET Euro Tłumacze materiały spływają do nas punktualnie, a tłumaczenia utrzymują wysoką jakość. Doceniając energię i fachowość firmy ATET zdecydowaliśmy się na kontynuowanie naszej współpracy także w nadchodzącym roku.

Waryński Trade Sp. z o.o.

Współpracujemy z biurem tłumaczeń ATET Euro Tłumacze od 2006 roku. Główny projekt realizowany przez biuro ATET dotyczy tłumaczeń technicznych instrukcji maszyn budowlanych (koparki, ładowarki i inne maszyny specjalistyczne) z j. angielskiego na j. polski. Do lipca 2007 zostało przetłumaczonych kilkanaście instrukcji o łącznej objętości ok. 1500 stron rozliczeniowych. Współpraca z biurem oraz realizacja tłumaczeń godne są polecenia każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i niezawodność.


Polska Federacja Rynku Nieruchomości

Biuro Tłumaczeń ATET współpracuje z nami już od kilku lat. W tym okresie wykonali dla nas tłumaczenia ustne i pisemne o tematyce z branży nieruchomości. Zlecenia dotyczyły przekładów z i na język angielski oraz niemiecki. Tłumaczenia są wykonywane w terminie i zawsze możemy liczyć na rzetelne tłumaczenie ważnych dla nas dokumentów.


 

. .Polski Komitet Narodowy UNICEF

W imieniu Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF zaświadczam, że firma ATET z siedzibą przy ulicy Świętokrzyskiej 20/421, 00-002 Warszawa, wykonała na nasze zlecenie tłumaczenia na język angielski tekstu sprawozdania finansowego naszej organizacji za rok 2008.
Tłumaczenie zostało wykonane rzetelnie i - co należy podkreślić - oddane w ustalonym terminie.
Pracownicy wyznaczeni do realizacji powierzonego przez nas zamówienia wyróżniali się fachowością, a także miłym podejściem do zleceniodawcy.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z firmą ATET i mamy nadzieję kontynuować ją w przyszłości.


Deloitte  Sp. z o.o.

Zlecenia powierzone firmie ATET wykonywane były zawsze terminowo i rzetelnie, w sposób, który nie budził naszych najmniejszych zastrzeżeń. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ATET i na pewno nie zawahamy się skorzystać w przyszłości z jej profesjonalnych usług.Harris Stratex Networks Polska Sp. z o.o.

Biuro tłumaczeń ATET jest naszym wykonawcą w zakresie tłumaczeń językowych dotyczących przekładów zwykłych jak również specjalistycznych dokumentów na język angielski. W naszej dotychczasowej współpracy firma ATET wykonuje powierzone zadania solidnie. Cechuje ją dobra fachowość i dyspozycyjność. Zlecenia wykonywane są zawsze zgodnie z ustalonym terminem realizacji. Pomimo dużej konkurencji, jaka panuje obecnie na rynku usług w zakresie branży tłumaczeniowej, ATET ma w nim swoje stałe miejsce, oferując przy tym korzystne warunki wykonania umowy. Usługi Biura Tłumaczeń ATET są godne polecenia każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i niezawodność.IMCD Polska Sp. z o.o.

Biuro Tłumaczeń ATET współpracuje z nami od 2 lat. W tym czasie firma świadczyła dla nas usługi na tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, jak również przysięgłe dokumentów. Materiał przesyłany do tłumaczenia zarówno z języka angielskiego, jak również z polskiego, ukraińskiego, charakteryzują się precyzyjnością i są wierne z oryginałem, a tłumacze dbają o nienaganną formę i dokładność tłumaczenia. Tłumaczenia realizowane przez ATET są solidne i rzetelne, w krótkich terminach, co dla naszej firmy jest kluczowym warunkiem współpracy.


Krajowa Agencja Poszanowania Energii SA

Od października 2007 firma wykonywała dla nas tłumaczenia nieprzysięgłe z języka angielskiego na polski i odwrotnie. Zlecamy głównie teksty specjalistyczne z branż: energetyka, energia odnawialna, biopaliwa, chłodnictwo, klimatyzacja, sprężone powietrze, układy parowe i grzewcze. Tłumaczenia wykonywane przez Biuro Tłumaczeń Atet są wykonywane solidnie, rzetelnie i w krótkich terminach.Leica Geosysytems Sp. z o.o.

Firma ATET wykonała w latach 2005-2007 dla naszych potrzeb szereg tłumaczeń dokumentów (z języka angielskiego i niemieckiego) o profilu naukowo technicznym i finansowo- księgowym. Największy z projektów zawierał ok. 300 stron dokumentacji finansowo- księgowej. Praca została wykonana w ekspresowym tempie przy jednoczesnej wysokiej jakości tłumaczenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ATET.Mazowiecki Urząd Wojewódzki

Wydział Polityki Społecznej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego miał przyjemność współpracować z biurem tłumaczeń ATET podczas realizacji projektów Wojewody Mazowieckiego pod nazwą „Integracja cudzoziemców objętych ochroną międzynarodową. Rozwój systemu wsparcia instytucjonalnego na Mazowszu” współfinansowanych ze środków edycji 2005 i 2006 Europejskiego Funduszu Uchodźczego. Biuro ATET skierowało wówczas d tłumaczenia szkoleń dla cudzoziemców posiadających status uchodźcy i zgodę na pobyt tolerowany tłumacza języka rosyjskiego, który wykazał się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem we współpracę z organizatorami i wykładowcami. Podczas realizacji wspomnianych projektów korzystaliśmy również z pisemnych usług tłumaczeniowych biura ATET na język rosyjski i angielski. Biorąc pod uwagę kompetencje, terminowość realizacji zleceń i wysoka jakość usług rekomendujemy Biuro Tłumaczeń ATET.Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Biuro Tłumaczeń ATET oddelegowało 3 tłumaczy, którzy byli zaangażowani w tłumaczenie rozmów kooperacyjnych podczas spotkań biznesowych firm uzbeckich z firmami polskimi. Pracownicy biura wykazali się pełnym profesjonalizmem, tłumacząc rozmowy biznesowe przedsiębiorców. Biorąc pod uwagę solidność, kompetencje oraz zaangażowanie pracowników w pracę wykonywaną na rzecz naszego zespołu, możemy polecić korzystanie z usług biura tłumaczeń ATET Euro Tłumacze.Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych

Biuro Tłumaczeń ATET współpracuje z nami już od kilku lat. W tym czasie świadczył dla nas usługi na tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne dokumentów związanych z działalnością naszej firmy, tj. Umowy z firmami zagranicznymi, tłumaczenie korespondencji, jak i dokumentów z dziedziny dokumentacji filmowej. Materiał przesyłany do tłumaczenia zarówno z j. angielskiego, jak również z polskiego charakteryzują się precyzyjnością i są wierne z oryginałem, a tłumacze dbają o nienaganną formę i dokładność tłumaczenia. Tłumaczenia wykonywane przez Biuro Tłumaczeń ATET wykonywane są solidnie i rzetelnie w krótkich terminach.

Instytut Rozwoju Biznesu

Polecam firmę ATET Euro – Tłumacze jako fachowe biuro, z którego wiedzy i umiejętności warto korzystać. Współpraca okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca.  Bardzo dobry kontakt z Biurem Obsługi Klienta pozwolił na uzyskanie zamierzonego efektu. Uwzględniając jeszcze konkurencyjne ceny zleceń stwierdzam, że firma w pełni zasługuje na zaufanie. Cenimy sobie pracę z profesjonalistami, dlatego w przyszłości z pewnością ponownie skorzystamy z usług ATET Euro - Tłumacze.

EVO – evolution of media
Biuro Tłumaczeń ATET współpracuje z nami od listopada 2007 roku. W tym okresie firma wykonała dla nas szereg tłumaczeń pisemnych, głównie nieprzysięgłych z i na takie języki jak:
-    angielski
-    niemiecki
-    węgierski
-    czeski
-    słowacki
-    romuński
Tłumaczenie wykonane przez ATET realizowane są solidnie, rzetelnie, w krótkich terminach, co dla naszej Firmy jest kluczowym warunkiem współpracy, ponieważ większość tekstów to treści stron internetowych. Nasza firma jest zadowolona z dotychczasowej współpracy. Usługi Biura Tłumaczeń ATET są godne polecenia każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i niezawodność.

wszystkie referencje