Jak zlecać?

Prześlij dokumenty do bezpłatnej wyceny.
Wyślij e-mail, faks lub skorzystaj
z naszego FORMULARZA on-line!

W ciągu 20 minut otrzymasz BEZPŁATNĄ WYCENĘ, z atrakcyjną ceną i szybkim terminem realizacji!
Wypełnij tylko formularz zlecenia
i czekaj na gotowe tłumaczenie.

Obejrzyj cennik


 

 

 


Usługi dodatkowe

 

Tłumaczenia ekspresowe.

 

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe - rzetelnie i szybko - referencje od naszych klientów są tego najlepszym dowodem.
Przetłumaczymy zarówno instrukcję techniczną dotyczącą oczyszczalni ścieków na język francuski (300 stron w 4 dni), wykonamy tłumaczenie kilkudziesięciu stron z piątku na poniedziałek lub wykonamy przekład w ciągu kilku godzin.

Jeżeli jednak ocenimy, że termin wykonania zlecenia jest za krótki i wpłynie na jakość tłumaczenia - poinformujemy Cię o tym.


Zapewniamy tłumaczy ustnych wraz z niezbędnym sprzętem technicznym.


Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie przygotowań i cały czas czuwamy nad sprawnym przebiegiem konferencji. Zapewniamy sprzęt do obsługi tłumaczeń symultanicznych - kabiny dla tłumaczy, sprzęt nagłośnieniowy, mikrofony. Najciekawszym realizowanym przez nas projektem była organizacja konferencji, w której jednego dnia udział brało 16 tłumaczy - zapewniliśmy m.in. 8 kabin, kilkaset odbiorników na podczerwień.

Pracujemy w całej Polsce... i na świecie!

 

Nasi tłumacze towarzyszą naszym klientom przy rozmowach biznesowych na całym świecie.

- Dla szwedzkiej agencji podatkowej nasi tłumacze przepracowali łącznie ponad 1000 godzin w całym kraju: Poznań, Wrocław, Katowice, Warszawa, Szczecin i wiele innych miejscowości.
- Dla firmy Jerenimo Martins Polska (właścicieli m.in. sieci sklepów Biedronka) zapewniliśmy tłumaczy języka hiszpańskiego w 10 miejscowościach. Tłumaczenia określono jako profesjonalne, fachowe i solidne.Zajmujemy się DTP.

Dostosujemy lub w całości opracujemy układ graficzny Twojego tłumaczenia - przygotowujemy pliki we wszystkich popularnych formatach.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że otrzymane materiały będą wyglądały estetycznie i będą gotowe do publikacji.


Tłumaczymy i lokalizujemy oprogramowanie.

 

Dzieki ścisłej współpracy między tłumaczami, redaktorami, grafikami i informatykami, realizujemy każdy, nawet najtrudniejszy projekt.

Lokalizujemy strony internetowe, tłumaczymy każdy rodzaj plików (xml, php, po i wiele więcej).

W razie potrzeby opracowujemy tłumaczenia o długości takiej samej jak wersja oryginalna.


I wiele więcej...

 

- tłumaczenia list dialogowych
- udźwiękowienie filmów
- transkrypcje