Szukasz szybkiego tłumaczenia? Dobrze trafiłeś!

Szukasz szybkiego tłumaczenia? Dobrze trafiłeś! Potrzebujesz 100 stron profesjonalnego tłumaczenia tekstu na jutro? A może kilkanaście stron jeszcze na dziś i ma to być tłumaczenie wysokiej jakości? 

Od wielu lat pomagamy naszym klientom, realizując tłumaczenia ekspresowe niemal z prędkością światła. Podejmujemy się takich projektów ponieważ wiemy, że jesteśmy w stanie dostarczyć klientom to, czego oczekują w bardzo krótkim czasie – przetłumaczony tekst nawet bezpośrednio w dniu zlecenia. Jakość przekładu pozostaje przy tym na najwyższym możliwym poziomie.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

W ATET Translations realizujemy usługi tłumaczenia ekspresowego z poszanowaniem wszystkich zasad gwarantujących zachowanie najwyższej jakości świadczonej obsługi. Tłumaczenia językowe wykonywane są zgodnie z normą ISO 17100, precyzującą standardy usług biur tłumaczeń na świecie. Pracujemy wyłącznie z tłumaczami spełniającymi rygorystyczne warunki związane z wykształceniem lingwistycznym oraz doświadczeniem zawodowym, a projekty zarządzane są przez doświadczonych, stale poszerzających swoje kompetencje opiekunów. Podobnymi zasadami kierujemy się podczas realizacji także innych usług, w tym takich, jak tłumaczenia przysięgłe (koszt tłumaczenia do ustalenia przed przyjęciem zlecenia tłumaczenia).

ZAWSZE NA CZAS

Wykonania tłumaczenia ekspresowego podejmuje się kilku lub nawet kilkunastu tłumaczy i weryfikatorów. Za zgodny z umową termin realizacji zlecenia odpowiada opiekun projektu, który ma pełną kontrolę nad postępem prac. Podczas tłumaczenia wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia do zarządzania tłumaczeniami oraz spójnością terminologii.

Drogi Kliencie, przeczytanie powyższego tekstu zajęło Ci prawdopodobnie około minuty. Jeśli potrzebujesz ekspresowego tłumaczenia, wykonamy dla Ciebie przekład w równie ekspresowym tempie. Nasze niezawodne biuro tłumaczeń w Warszawie specjalizuje się w przekładach tekstów z języka obcego na polski, jak i z języka polskiego na obcy. Podejmujemy się obsługi szybkiego tłumaczenia tekstów specjalistycznych oraz pojedynczych stron rozliczeniowych. Dla nas każde zamówienie jest równie istotne – tak tłumaczenie krótkiego tekstu, jak i tłumaczenia dokumentów obcojęzycznych o znacznej obszerności.

Krótki czas realizacji zlecenia, a do tego przystępność cen i indywidualna wycena sprawiają, że z czystym sumieniem możemy nazwać się profesjonalnym biurem tłumaczeń. Skontaktuj się z nami już teraz, by uzyskać szczegółowe informacje dotyczące oferty ATET Translations.

Ekspresowa realizacja – ekspresowe tłumaczenie

W dużych miastach, takich jak Kraków, Katowice czy Warszawa zapotrzebowanie na tłumaczenia ekspresowe tekstów oraz idącą z nimi w parze najlepszą jakość i przystępność cen, wykonujemy tłumaczenia online 24 h na dobę – pracujemy dla Was dzień i noc! W tym trybie świadczymy usługi tłumaczy języka angielskiego oraz niemieckiego. Dzięki temu profesjonalne tłumaczenia ekspresowe zlecisz nie martwiąc się strefą czasową ani lokalnymi godzinami pracy. Zapewniamy przeprowadzenie odpowiedniej korekty tekstu, co przekłada się na wysoką jakość przekładu.

Realizację tłumaczenia ekspresowego powierzamy specjalistom, którzy w danym momencie mogą opracować w krótkim czasie tłumaczenia odpowiadające nawet bardzo wyśrubowanym oczekiwaniom zleceniodawcy. Jakość usług zapewnia przy tym indywidualnie każdy z naszych tłumaczy i korektorów. Tłumaczenia wykonywane są na każdym etapie w taki sposób, by nie przekroczyć zatwierdzonego terminu realizacji tłumaczenia.

Szybkie tłumaczenia przysięgłe?

Na życzenie Klienta w krótkim czasie możemy wykonać tłumaczenia językowe takie, jak przysięgłe tłumaczenia ekspresowe. Ze względu na specyfikę tego rodzaju obsługi bezpłatną wycenę tłumaczenia jesteśmy w stanie sporządzić odrębnym trybem.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnione są oczywiście przez osobę tłumacza przysięgłego.

WYCENA TŁUMACZENIA

Naszym atutem jest nie tylko krótki czas realizacji tłumaczenia. Dbamy również o to, by prowadzone przez nas biuro tłumaczeń online w ekspresowym czasie sporządziło bezpłatną wycenę tłumaczenia. Niemal od razu wiesz, ile będzie kosztowało dane tłumaczenie czy też jak cenowo nasza oferta prezentuje się w tłumaczeniach specjalistycznych języków innych, niż angielski czy niemiecki. Dowiesz się także, kiedy otrzymasz gotowe tłumaczenie (termin tłumaczenia dokumentu ustalany jest zawsze indywidualnie!). 

Tłumaczenia tekstów zwykłych mogą oczywiście różnić się cenowo od specjalistycznych, tak samo realizacja szybkich tłumaczeń objęta jest innymi kryteriami kosztowymi.

TŁUMACZENIA ONLINE

Zapraszamy do kontaktu przez formularz! Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń, usługi tłumaczenia ekspresowego online i tłumaczenia uwierzytelnione w trybie ekspresowym. Do wszystkich zleceń biura tłumaczeń ATET Translations usługę szybkiego tłumaczenia oferujemy dodatkowo, w razie takiej potrzeby Klienta.

Wykonamy ekspresowe tłumaczenie krótkiego tekstu, dokumentów firmowych czy reklamowych. Zamówienie tłumaczenia złożysz w dogodny dla siebie sposób. Oferta usługi tłumaczenia skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

Jesteś zainteresowany tłumaczeniem?
Skorzystaj z błyskawicznej wyceny!