Ochrona środowiska
inteligentne drukowanie

Ekologia i ochrona środowiska

Wykonujemy tłumaczenia materiałów o tematyce związanej z ekologią oraz inżynierią środowiska. Nasze usługi świadczymy precyzyjnie i zgodnie z restrykcyjnymi wymogami certyfikatu ISO 17100 i z uwzględnieniem specyfiki języka technicznego. Nasze doświadczenie sięga od zagadnień odnawialnych źródeł energii, przez unieszkodliwianie ścieków i odpadów, po analizę wpływu inwestycji na środowisko. Wykonujemy także uwierzytelnienia tłumaczeń przez tłumacza przysięgłego, zarówno na język polski jak i liczne języki obce, takie jak angielski, niemiecki, francuski, rumuński włoski, hiszpański czy języki skandynawskie.

Obok tłumaczy specjalizujących się w tematyce ochrony środowiska, nasz zespół składa się także z tłumaczy o szerokich kompetencjach z zakresu przekładów prawnych oraz technicznych, a także weryfikatorów odpowiedzialnych za kontrolę jakości, dzięki czemu nasze tłumaczenia są bezbłędne pod względem merytorycznym a także formalnym.

Podsumowanie doświadczenia naszego biura:

Dla wieloletniego klienta z branży inżynierii środowiska wykonujemy tłumaczenia techniczne dotyczące nowych inwestycji. Jednym z projektów, w którym uczestniczyliśmy było tłumaczenie materiałów na temat oczyszczalni ścieków komunalnych -jej budowy oraz uruchomienia a także instrukcji poszczególnych maszyn, urządzeń i systemów zarządzania pracą obiektu. Łącznie dokonaliśmy tłumaczenia ponad 1100 stron z języków takich jak angielski, francuski, włoski i niemiecki, na język polski.

Popularne w kategorii Ochrona Środowiska

Projekt przyłącza Wytyczne Dokumentacja inwestycji Projekt wentylacji Ochrona przeciwpożarowa Sieci telekomunikacyjne Bezpieczeństwo placu budowy Instrukcja BHP Obsługa żurawia Hydroinżynieria Domy pasywne Standardy BREEAM Certyfikaty materiałowe Studium wykonalności Harmonogram robót budowlanych Protokół odbioru