Transport i motoryzacja
inteligentne drukowanie

Transport i motoryzacja

ATET Translations wykonuje tłumaczenia pisemne związane z branżą motoryzacyjną. Pracujemy w szerokim zakresie tematycznym, począwszy od zarządzania systemami kontroli ruchu, poprzez materiały dotyczące zarządzania produkcją samochodów i organizacją łańcucha dostaw, po dokumenty generowane w transporcie i spedycji.
ATET Translations zapewnia także tłumaczy ustnych na szkolenia oraz wszelkie wydarzenia terenowe z uczestnictwem obcojęzycznych przedstawicieli inwestorów. Nasze usługi świadczymy precyzyjnie i zgodnie z restrykcyjnymi wymogami certyfikatu ISO 17100 i z uwzględnieniem obowiązującej terminologii technicznej, ze zrozumieniem dla realiów pracy oraz oczekiwań naszych klientów, a także z pełną świadomością wymogów, jakie musi spełniać przetłumaczona przez nas dokumentacja.

ATET Translations zatrudnia zespół składający się z tłumaczy oraz weryfikatorów odpowiedzialnych za kontrolę jakości o szerokich kompetencjach z zakresu przekładów technicznych. Dzięki temu tłumaczenia dokumentacji urządzeń i maszyn wykonywane w naszym biurze są poprawne zarówno pod względem językowym, merytorycznym, a także przejrzyste i przystępne. W naszym biurze wykonujemy również usługi rozpoznawania tekstu (OCR), skanowania opisów rysunków technicznych, czy schematów, dzięki czemu z wydrukowanej dokumentacji w języku źródłowym możemy stworzyć edytowalną wersję cyfrową, a następnie jej tłumaczenie na język docelowy.

Przykład doświadczenia naszego biura:

Dla jednego z naszych klientów wykonaliśmy tłumaczenia niezbędne do wprowadzenia na rynek nowych modeli aut osobowych marki Seat. W ramach projektu wykonaliśmy tłumaczenie i korektę strony internetowej, specyfikacji technicznych oraz broszur handlowych; łącznie przeszło czterysta stron rozliczeniowych. Dla zespołu tłumaczy technicznych Atet Translations zagadnienia motoryzacyjne to nie tylko praca ale i pasja, dlatefgo mogliśmy z lekkością oddać entuzjazm związany z premierą nowych modeli. Z kolei dzięki naszemu systemowi zarządzania bazą słownictwa specjalistycznego i przygotowane przez nas glosariusze, klient za każdym razem otrzymywał spójne terminologicznie tłumaczenia.

Popularne w kategorii Transport i motoryzacja

Zlecenie spedycyjne Umowa przewozu List przewozowy CIM, SMGS, AWB, FCT Faktury handlowe Jednolity Dokument Administracyjny SAD Karty danych technicznych Opracowania naukowe Dokumentacja techniczna Protokół odbioru Zamówienie Raport Sprawozdanie finansowe Dokumentacja patentowa