Przekłady ustne

W ramach świadczonej obsługi oferujemy naszym Klientom tłumaczenia ustne. Nasi doświadczeni tłumacze realizują przekłady z języka polskiego na obcy (na przykład na język angielski), jak i odwrotnie, w zależności od potrzeb danego zlecenia. Gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczeń o takim charakterze. Każdy tłumacz ustny wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i wykorzystując całą swoją wiedzę oraz doświadczenie. 

Pomagamy znaleźć wspólny język – tłumaczenia towarzyszące

Tłumaczenie ustne wymaga nie tylko doskonałej praktycznej znajomości języka prelegenta, ale również refleksu i wiedzy, ponieważ dzieje się w czasie rzeczywistym i jest przeprowadzane na bieżąco. Dobrych tłumaczy ustnych nie musisz szukać na własną rękę – działając także jako biuro tłumaczeń ustnych pomożemy Ci znaleźć specjalistów świetnie przygotowanych do płynnego posługiwania się różnymi językami obcymi. 

Współpracujący z nami tłumacze realizowali tłumaczenia wypowiedzi ustnych różnego rodzaju – w trakcie dużych konferencji naukowych, spotkań biznesowych oraz podobnych eventów. Pracę tłumacza ustnego wykonują przy tym w zgodzie z charakterem i merytoryką wypowiedzi prelegenta.

W przypadku tłumaczeń ustnych biuro ATET Translation wspiera Klientów w każdych okolicznościach, przekładając na język docelowy nawet skomplikowane, specjalistyczne wypowiedzi. Z usług tłumaczeń ustnych można skorzystać w trakcie kameralnych spotkań branżowych, szkoleń, aż po konferencje i sympozja. 

Tłumacz ustny w Warszawie, Krakowie, a może podczas zagranicznej delegacji? ATET umożliwi Ci porozumiewanie się wszędzie i w każdej sytuacji, przeprowadzając tłumaczenia ustne spotkań o dowolnym charakterze. 

Jaką ofertę zapewnia biuro tłumaczeń ustnych ATET Translations?

Tłumaczenia ustne odbywają się w miejscu wskazanym przez Klienta, który określa również oczekiwaną formę tłumaczenia. Przekładu ustnego dokonuje tłumacz wykazujący znajomość wybranego języka (może to być zatem na przykład tłumacz ustny angielskiego, tłumacz ustny niemieckiego czy tłumacz ustny języka polskiego – jeśli prelegent będzie się nim posługiwał w gronie obcokrajowców).

Realizujemy różne rodzaje tłumaczeń, w tym:

Tłumaczenia ustne (Warszawa) w trakcie spotkań biznesowych

Świadczymy obsługę wykonując tłumaczenia ustne na terenie Warszawy, w formie stacjonarnej. W razie takiej potrzeby profesjonalne tłumaczenia ustne biznesowe możemy również poprowadzić w innym mieście lub kraju – szczegóły obsługi zawsze ustalamy indywidualnie z Klientem.

Nasi specjaliści realizowali do tej pory kompleksowe tłumaczenia ustne zarówno w trakcie dużych wydarzeń kulturalnych czy konferencyjnych, jak i drobniejsze zlecenia dla małego grona odbiorców. Nie są im obce 

Wybierz interesujący Cię rodzaj tłumaczenia ustnego: