Zostaw wiadomość

  Wyrażam zgodę na kontakt

  Atet
  Atet

  Tłumaczenia dla języka portugalskiego

  Język portugalski należy do romańskiej grupy języków indoeuropejskich. Według szacunków posługuje się nim niemal 270 milionów osób na świecie! Coraz częściej tłumaczenia dla języka portugalskiego zlecane są także naszej firmie. Chcemy sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego zapewniamy profesjonalną obsługę związaną ze sporządzaniem przekładów ustnych i pisemnych języka portugalskiego.

  Bez względu na to, w jakim celu chcesz wykorzystać tłumaczenia języka portugalskiego, gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie (również w standardzie Premium ISO 17100!). Skontaktuj się z doradcą Biura tłumaczeń ATET (Warszawa) i zapytaj o pełną ofertę tłumaczeń pisemnych języka portugalskiego i tłumaczeń ustnych języka portugalskiego, realizowanych przez najlepszych tłumaczy z całej Polski!

  Cennik

  Biuro tłumaczeń ATET – tłumaczenia pisemne i tłumaczenia ustne z języka portugalskiego

  Z pewnością najczęściej wykonywanymi tłumaczeniami języka portugalskiego są przekłady pisemne. Sporządzane przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy języka portugalskiego mogą odnosić się do dokumentów dowolnego rodzaju. Może być to zarówno prywatna korespondencja czy, mówiąc ogólnie, treści przeznaczone do własnego użytku Klienta, jak i specjalistyczne dokumenty dotyczące, na przykład budowy maszyn przemysłowych czy też traktujące o zagadnieniach czysto naukowych.

  W ramach pisemnego tłumaczenia języka portugalskiego zapewniamy, poza obsługą standardową, także możliwość zlecenia tłumaczenia ekspresowego (portugalski ó polski), dzięki któremu Twój przekład trafi do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie. W razie problemów z dotarciem do naszego warszawskiego biura oferujemy także tłumaczenia online języka portugalskiego. W takiej sytuacji wystarczy przekazać nam drogą e-mailową skan oryginalnego dokumentu, którego będzie dotyczyć przekład. Wykonane tłumaczenie na lub z języka portugalskiego dostarczymy do Ciebie wybraną metodą.

  Potrzebujesz ustnego tłumaczenia języka portugalskiego? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w tym zakresie! Nasi doświadczeni tłumacze przeprowadzają ustne tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne na i z języka portugalskiego. Tego rodzaju obsługę jesteśmy w stanie zrealizować w dowolnym miejscu – oczywiście po wcześniejszym ustaleniu szczegółów współpracy.

  Jednocześnie zapewniamy, w razie takiej potrzeby, tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe) języka portugalskiego. Tego rodzaju przekłady, zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej wykonują tylko i wyłącznie tłumacze przysięgli języka portugalskiego, wpisani na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Tłumaczenia uwierzytelnione obowiązkowo potwierdzone zostają pieczęcią tłumacza oraz jego odręcznym podpisem.

  Cennik

  Korzyści współpracy z Atet

  • Tłumaczenia portugalsko-polskie i polsko-portugalskie realizowane są terminowo, także w modelu ekspresowym na życzenie Klienta.
  • Tłumaczenia języka portugalskiego sporządzane są przez świetnie wykwalifikowanych tłumaczy, w tym przez tłumaczy przysięgłych języka portugalskiego.
  • Każde tłumaczenie (portugalski – polski) poddawane jest szczegółowej kontroli ze strony doświadczonych korektorów językowych.
  Bartosz Faszczewski
  Bartosz Faszczewski
  2022-02-21
  Współpracuję z ATET od lat. Bardzo sobie chwalę profesjonalną obsługę. Zawsze otrzymuję to czego oczekuję. Mam pełne zaufanie. Polecam!
  Magdalena Kornowska
  Magdalena Kornowska
  2022-02-17
  Tłumaczenie zostało wykonane terminowo i niezwykle fachowo. Dziękuję! Będę do Państwa wracać z każdym kolejnym tłumaczeniem.
  Aanabel 79
  Aanabel 79
  2021-09-09
  Współpracuję od kilkunastu lat niezmiennie tylko z Atet i polecam moim partnerom biznesowym.
  Barbara Szczęsna
  Barbara Szczęsna
  2021-09-08
  Świetny kontakt, bardzo ok wycena, a przy tym zaskakująco duże przywiązanie do jakości - korekta doskonała.
  Krzysztof Kasperski
  Krzysztof Kasperski
  2021-09-08
  Wszystko sprawnie i profesjonalnie ???? POLECAM
  Olllie
  Olllie
  2021-04-09
  Bardzo polecam. Biuro przygotowało tłumaczenie bardzo szybko. Świetny kontakt. Cena odpowiednia. Bardzo profesjonalna obsługa. Bardzo dziękuję i na pewno skorzystam ponownie z waszych usług 🙂
  Marcin Piotrowski
  Marcin Piotrowski
  2021-03-19
  Od dłuższego czasu współpracuję - POLECAM - bardzo dobra jakość i elastyczność 🙂
  Agata.ewa
  Agata.ewa
  2021-03-17
  Błyskawiczna i miła obsługa, szczerze polecam dla osób potrzebujących ekspresowej i solidnej firmy.

  Zalety ATET: język portugalski

  Wiedza i doświadczenie

  Tłumacze języka portugalskiego, którzy na co dzień współpracują z biurem ATET to osoby mające niezbędne uprawnienia oraz doświadczenie zawodowe w zakresie sporządzania przekładów językowych.

  Konkurencyjne ceny

  Nie obawiaj się wysokich kosztów! Tłumaczenia ustne i pisemne z i na język portugalski realizowane są według przystępnego cennika biura ATET!

  Sprawdzona kadra

  Kadrę biura ATET tworzy zespół prawdziwych specjalistów – są to nie tylko tłumacze języka portugalskiego, ale też redaktorzy, korektorzy czy native speakerzy języka portugalskiego.

  Najwyższej jakości tłumaczenia

  Realizowane przez nas tłumaczenia z zakresu języka portugalskiego, dzięki starannej korekcie i weryfikacji zachowują najwyższy standard jakości.

  <h3 class="mt-32 mb-32 text-white"> Co możemy dla Ciebie zrobić </h3>

  Co tłumaczymy?

  • tłumaczenia ekspresowe portugalsko – polskie i odwrotnie,
  • uwierzytelnione tłumaczenia języka portugalskiego,
  • tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne dla języka portugalskiego,
  • ustne tłumaczenia języka portugalskiego,
  • tłumaczenia online tekstów z zakresu języka portugalskiego.

  Tłumaczenia tekstów specjalistycznych

  W ramach tłumaczenia tekstów specjalistycznych dla języka portugalskiego zajmujemy się opracowywaniem artykułów naukowych, dokumentacji technicznej i innych materiałów.

  Korekta języka tłumaczenia

  Nie musisz obawiać się błędów w wykonanym przez nas tłumaczeniu z i na język portugalski. Pracują nad nim zarówno świetni tłumacze, jak i korektorzy językowi.

  Tłumaczenia tekstów zwykłych

  Bez trudu zajmiemy się przygotowaniem standardowego tłumaczenia tekstów zwykłych w języku portugalskim. Oczywiście z zachowaniem najwyższej jakości!

  Tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe)

  Tłumacze przysięgli języka portugalskiego zadbają o poprawne wykonanie tłumaczeń pisemnych i ustnych o charakterze uwierzytelnionym.

  Jak zamówić tłumaczenie z języka portugalskiego?

  Masz pytania? Chcesz zlecić wykonanie tłumaczenia tekstów z języka portugalskiego lub na język portugalski? Prześlij nam swoje zapytanie, odpowiemy najszybciej, jak się da!

  01

  Skontaktuj się z nami

  02

  Analizujemy dostarczone materiały do tłumaczenia

  03

  Akceptujesz warunki współpracy z Atet

  04

  Delegujemy tłumacza z odpowiednimi kompetencjami

  05

  Wykonujemy tłumaczenie na język portugalski

  06

  Informujemy o zrealizowanym statusie zamówienia

  Cennik tłumaczeń język angielski

  Tłumaczenie przysięgłe: język angielski na język Polski:

  45

  Tłumaczenie przysięgłe: język angielski na język obcy:

  53

  Tłumaczenie zwykłe: język angielski na język Polski:

  35* / 45** / 65***

  Tłumaczenie zwykłe: język angielski na język obcy:

  45* / 50** / 70**

  Podane ceny są cenami netto. *Budżet, **Standard, ***Premium.
  Tłumaczenie przysięgłe: Strona rozliczeniowa 1125 znaków ze spacjami w gotowym tłumaczeniu
  Tłumaczenie zwykłe: Strona rozliczeniowa 1800 znaków ze spacjami tekstu źródłowego

  Wycenimy tłumaczenie

  dokumentów online!

  Odbierz bezpłatną wycenę naszych działań.

  atet

  Wypełnij poniższy formularz i poznaj specjalne stawki dopasowane do Twojego zlecenia.


   Zapoznałem się oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

   ©2023 Atet - biuro tłumaczeń - Wszelkie prawa zastrzeżone