Tłumaczenia ekspresowe
inteligentne drukowanie

GDY KAŻDA SEKUNDA JEST NA WAGĘ ZŁOTA

„100 stron tłumaczenia na jutro?”
„kilkanaście stron jeszcze na dziś?”

Od wielu lat pomagamy naszym klientom świadcząc nasze usługi niemal z prędkością światła. Podejmujemy się takich projektów, ponieważ wiemy, że jesteśmy w stanie dostarczyć klientom to, czego oczekują.

JAKOŚĆ
W ATET Translations realizujemy tłumaczenia z poszanowaniem wszystkich zasad gwarantujących zachowanie najwyższej jakości świadczonych usług i odbywa się zgodnie z normą ISO 17100 precyzującą standardy pracy biur tłumaczeń na świecie. Pracujemy wyłącznie z tłumaczami spełniającymi rygorystyczne warunki związane z wykształceniem lingwistycznym oraz doświadczeniem zawodowym, a projekty zarządzane są przez doświadczonych, stale poszerzających swoje kompetencje opiekunów.

ZAWSZE NA CZAS
Tłumaczenie ekspresowe jest realizowane przez kilku lub nawet kilkunastu tłumaczy i weryfikatorów. Nad dotrzymaniem terminu czuwa opiekun projektu, który ma pełną kontrolę nad postępem prac. Podczas tłumaczenia wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia do zarządzania tłumaczeniami oraz spójnością terminologii.

Drogi kliencie, przeczytanie powyższego tekstu zajęło Ci prawdopodobnie około minuty. Jeśli trafiłeś tu, ponieważ szukasz biura tłumaczeń które wykona dla Ciebie ekspresowe tłumaczenie, czekamy na Twój kontakt już teraz.

Każda sekunda jest na wagę złota!